محصولات اورجینال دیاموند شیمیکال (Diamond Chemical) را با قیمت مناسب، تنها از نمایندگی‌های معتبر تهیه فرمایید!

گواهینامه ISO 9001:2015

ارسال شده | 0 دیدگاه

گواهینامه ISO 9001:2015

برای رجیستر کردن گواهینامه ها به آدرس سایت www.unicert.co وارد شوید و در قسمت رجیستریشن نام شرکت و شماره رجیستر رو وارد کنید.

استاندارد ایزو 9001 را استاندارد سیستم مدیریت کیفیت می نامند، بدین معنی که این استاندارد به دنبال ایجاد سیستمی است که کیفیت را در سراسر سازمان مدیریت کند.

رویکرد سیستم‌ مدیریت‌ کیفیت‌ سازمان‌ها را ترغیب‌ می‌کند تا خواسته‌های‌ مشتری‌ را تحلیل‌ کرده‌ و به‌ تعیین‌ فرایندهایی‌ که‌ جهت‌ دستیابی‌ به‌ محصول‌/خدمت مورد قبول‌ مشتری‌ کمک‌ می‌کند بپردازند و این‌ فرایندها را تحت‌ کنترل‌ قرار دهند. یک‌ سیستم‌ مدیریت‌ کیفیت‌ می‌تواند چارچوبی‌ را برای‌ بهبود مستمر فراهم‌ آورد تا احتمال‌ افزایش‌ رضایت‌ مشتری‌ و رضایت‌ سایر طرف‌های‌ ذینفع‌ را بیشتر کند. این‌ سیستم‌ برای‌ سازمان‌ و مشتریان‌ آن‌ این‌ اطمینان‌ را به‌ وجود می‌آورد که‌ سازمان‌ قادر است‌ محصولات/خدماتی ارائه‌ کند که‌ به‌ طور یکنواخت‌ الزامات‌ و یا خواسته‌ها را برآورده‌ نماید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق این سایت و برند Diamond Chemical برای شرکت تینا پرشین تابا محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و محتویات سایت، تحت پیگرد قانونی خواهد بود.