ArabicEnglishPersianRussianTurkish
محصولات اورجینال دايموند كيميكال (Diamond Chemical) را با قیمت مناسب، تنها از نمایندگی‌های معتبر تهیه فرمایید!

اسپری لاستیک

اسپری لاستیک

لاستیک خودرو به دلیل تماس با سطح جاده آلوده می شود. این آلودگی ها بین آج لاستیک گیر می کند و به مرور زمان به لاستیک آسیب می زند. از مزیت های چک کردن دوره ای لاستیک ها هنگام شستن این است که از وضعیت سلامت آن آگاه می شوید. رینگ ها نیز بخش دیگری از خودرو هستند که در معرض آلودگی های مختلف قرار دارند. تمیز بودن رینگ ها، موجب افزایش زیبایی وسیله نقلیه شده و در عملکرد سیستم توقف آن نیز موثر می باشد. در ادامه این مطلب از شرکت بازرگانی تینا پرشین تابا قصد داریم تا شما را با اسپری لاستیک و کاربرد آن آشنا کنیم.  همراه ما باشید.

 

اسپری واکس لاستیک چه کاربردی دارد؟

تمیز بودن لاستیک و رینگ ماشین تاثیر به سزایی در ظاهر خودرو دارد. پس اهمیت دادن به آن‌ها امری بسیار مهم است. چرا که نه تنها تاثیر گذار در زیبا به نظر رسیدن است بلکه پاکیزه بودن لاستیک به افزایش طول عمر آن نیز کمک می‌کند.

 اسپری براق کننده و محافظ سطوح لاستیکی و تایر خودرو دایموند کیمیکال برای مدت طولانی براقیت فوق‌العاده‌ای را به لاستیک شما می‌بخشد و سطح لاستیک را از تمامی آلودگی‌ها و کثیفی‌ها پاک می‌گرداند. این محصول درخشندگی عمیقی در برابر کدر بودن لاستیک ایجاد می کند و تا مدت ها مانع از کثیفی و چسبیدن گل و لای به لاستیک خودرو می شود.

محافظت در برابر اشعه‌های UV اسپری لاستیک دایموند کیمیکال باعث محافظت سطح لاستیک در برابر خوردگی و پوسیدگی شده و همچنین این ترکیب مخصوص باعث درخشش طولانی مدت سطوح لاستیکی و تایر خودرو شما خواهد شد. این محلول بر روی ضربه گیرهای مشکی رنگ خودرو و لاستیک‌های پوشش هواگریز نیز عملکردی عالی دارد.

 

اسپری لاستیک

اسپری لاستیک

 

اسپری واکس لاستیک دايموند كيميكال (Diamond Chemical)

اسپری واکس لاستیک دایموند کیمیکال، تایر و قطعات لاستیکی خودرو را تمیز کرده و خاصیت الاستیسیته و طول عمر آن ها را تقویت می کند و قطعات لاستیکی را به شکل اول باز می گرداند.
اسپری لاستیک دایموند کیمیکال با بازگرداندن براقیت به رنگ مشکی، تایر شما را در برابر خش و ترک زدن محافظت کرده و رنگ آن را تثبیت می کند. از آنجا که این محصول در قالب اسپری موجود است، می توان از آن برای قسمت های کوچک و دور از دسترس نیز استفاده کرد.
اگر شما هم به دنبال یک انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه جهت محافظت و زیبایی از قطعات لاستیکی خودروی خود هستید، اسپری محافظ قطعات لاستیکی کیمیکال را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

طریقه مصرف اسپری واکس لاستیک دیاموند کیمیکال :

  • ابتدا سطح لاستیک را تمیز نموده و سپس به طور یکنواخت تمام سطح لاستیک را اسپری نمایید.
  • سپس آن را با هرگونه پارچه یا اسفنجی پاک کنید و از درخشندگی لاستیک های خودرویتان لذت ببرید.

 

هنگام خرید و مصرف باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

1_ دور از گرما نگهداری شود.
2_ از سوراخ کردن و سوزاندن آن اجتناب شود.
3_ در محیط باز و دارای تهویه خوب استفاده شود.

 

محصولات مرتبط

دیدگاه‌ها